Andróczki Flóra

Folytatódott a győzelmi sorozat

Publikálva: 2019.11.16 Frissítve: 2019.11.15 Kézilabda

Mindkét félidőt 13-12-re nyertük meg Kisvárdán, győzelemmel búcsúztunk az ősztől.

Kisvárda Master Good SE–MTK Budapest 24-26 (12-13)
Kisvárda, 980 néző
Vezette: Horváth P., Marton

Kisvárdai KC: Pásztor – Orbán 1, Smid, Siska 6, Milanovics Litre 3, Rocha 2, Milosevics 1 Csere: Lajtos (kapus), Petika, Udvardi, Bárány, Dombi 3, Habánková 7 (5), Repák, Soltész, Dudás 1
Vezetőedző: Bakó Botond

MTK Budapest: Győri – Sallai 2, Szöllősi-Zácsik 7 (2), Dakos, Tóth E. 6, Malovics 3, Dávid-Azari 3 Csere: Suba (kapus), Sziráki, Pál T. 3 (2), Fekete B. 1, Mihálffy, Horváth D., Gerháth, Szabados 1, Juhász E.
Kiállítások: 6, ill. 10 perc
Hétméteresek: 5/5, ill. 7/4
A mérkőzés alakulása: 7. perc: 3-3; 12. p.: 6-4; 19. p.: 6-9; 25. p.: 9-12; 37. p.: 16-16; 43. p.: 16-20; 48. p.: 20-21; 55. p.: 23-24

A K&H női kézilabdaliga 10. fordulójában újabb rangadó várt együttesünkre, az ugyancsak hétpontos Kisvárda Master Good SE otthonába látogattunk. Visszatért a keretbe Djurdjina Malovics, aki az előző fordulóban adminisztratív okokból nem játszott.

Bár a hazaiak kezdték jobban a meccset, 6-4-es állásnál sebességet váltottak a mieink, és 5-0-s rohammal átvették az irányítást. A szünetben egy gól volt az előnyünk, és bár a második félidőben többször is ki tudott egyenlíteni a Kisvárda, a fordításra már nem futotta az erejéből.

Mindez azt jelenti, hogy csapatunk négy egymást követő győzelemmel búcsúzott az ősztől, folytatás december 29-én a Siófok ellen.

Golovin Vlagyimir:Nem játszottunk olyan jól, mint a Debrecen ellen, de motiváltak voltunk, és a kritikus szituációkban hideg fejjel tudtunk dönteni, és Győri Barbara ismét nagyon jó teljesítményt nyújtott.

(Fotó: Móricz Csaba)