Tenisz: Babos egy nap alatt két amerikait vert meg Bonita Springsben

Publikálva: 2024.05.03 Frissítve: 2024.05.03

A negyedik kiemelt Babos Tímea két mérkőzést is két szettben nyert meg az egyesült államokbeli Bonita Springsben zajló 100 ezer dollár (36.4 millió forint) összdíjazású salakpályás női tenisztorna csütörtöki napján.

A világranglista 180. helyezettje az első fordulóban két 6:4-es szettben győzte le az amerikai Victoria Osuigwét, majd a nyolcaddöntőben utóbbi honfitársa, Sophie Chang ellen 7:5, 6:3-ra nyert. A nemzetközi szövetség honlapja szerint a legjobb nyolc között a liechtensteini Kathinka von Deichmann lesz Babos ellenfele, pénteken.

Forrás: nso.hu

Korábbi bejegyzések
17:31 Tenisz: sikeres kezdés Floridában
12:26 Tenisz: Fucsovics már negyeddöntős
16:23 Tenisz: Piros Zsombor szerdán kiesett a Cagliariban zajló, 205 ezer euró összdíjazású salakpályás férfi challenger-tenisztorna első fordulójában
15:00 Tenisz: Fucsovics továbjutott Cagliariban
18:24 Kajak-kenu: negyedik hely négyesben
17:06 Tenisz: Gálfi Dalma kikapott Wiesbadenben