Újabb érem

Publikálva: 2018.09.01 Frissítve: 2018.09.01 Kajak-kenu

Klubunk versenyzői két éremmel zárták a Szolnokon rendezett felnőtt gyorsasági kajak-kenu magyar bajnokságot.

Somogyi Szilvia 20:00.301-es idővel – alig 0.011 másodperccel lemaradva Bara Alexandra mögött – ezüstérmet szerzett K1 5000 méteren a Szolnokon rendezett felnőtt gyorsasági kajak-kenu magyar bajnokságon.

K1 5000 m
1. Bara Andrea (KSI SE) 20:00.290
2. Somogyi Szilvia (MTK Budapest) 20:00.301
3. Kovács Petra Sára (Graboplast Győr) 20:18.945

Szilvi ezen felül is remekelt pénteken, 200 és 500 méteren is a 7. helyen végzett.

A Gecse Márton, Luczó Bence, Szekeres Zsolt, Szendy Maximilián összetételű kajak négyesünk 32.874-es idővel a hatodik helyen végzett K4 200 méteren.

Sztolyka Rita C1 200 és 500 méteren is döntőbe jutott, 5000 méteren pedig a 6. helyet szerezte meg.

Szekeres Zsolt rendkívül erős mezőnyben az 5. helyen ért célba K1 500 méteren.

Kállai Róbert Gida – UTÉ-s társakkal az – 5. helyen végzett C4 500 méteren, Gecse Marci és Luczó Bence szintén lila-fehér kajakosokkal kiegészülve zárt a 9. helyen K4 500 méteren.