Karate
Hárspataki Gábor

Tenisz: vereség a döntőben

Publikálva: 2022.08.07 Frissítve: 2022.08.07 Tenisz

Jani Réka és Udvardy Panna kikapott a páros döntőben a romániai Jászvásáron rendezett 115 ezer dollár összdíjazású salakpályás női tenisztornán.

A negyedik helyen kiemelt magyar duó a challenger-verseny vasárnapi fináléjában az orosz Darija Asztahovával és a hazai közönség előtt szereplő Andreea Amalia Roscával csapott össze.

Az első szett 7:5-tel az ellenfélé, a második ugyanilyen arányban a magyaroké lett. A harmadik játszmát pótló – és tíz nyert pontig tartó – döntő rövidítésben a rivális kettős 7-3-ra elhúzott, de Janiék 8-7-re felzárkóztak, ezután azonban már nem nyertek pontot. A tíz bréket hozó találkozó 1 óra 54 percig tartott.

Jászvásár Challenger-torna, páros döntő
Darja Asztahova, Andreea Amalia Rosca (orosz, román)–Jani Réka Luca, Udvardy Panna (4.) 7:5, 5:7, 10-7