Török Lilly

Tenisz: Jani Réka kikapott Kolozsváron

Publikálva: 2021.08.03 Frissítve: 2021.08.03 Tenisz

Klubunk játékosa két játszmában kikapott a romániai WTA-torna első fordulójában.

Az MTK Budapest teniszezője, Jani Réka a világranglista 149. helyén álló, román Jaqueline Adina Cristiannal találkozott a kolozsvári, salakpályás WTA-torna első körében.

Egyesületünk játékosa ugyan jól kezdte a mérkőzést, azonnal elvette ellenfele adogatójátékát a nyitógémben, ám ezt követően rögtön elbukta a sajátját, és már nem is nyert több játékot az első játszmában (1:6).

A második szettben sem változott a mérkőzés alakulása, kétszer brékelt a romány lány, míg a magyar egyszer sem, így a hazai környezetben szereplő Cristian 63 perc után 6:1, 6:2-re győzött, ezzel Jani búcsúzott a viadaltól.