dr. Nguyen Anasztázia

Oda a veretlenség: Bajai Bácska FKE - MTK Törökbálint 76-75 (16-18, 16-19, 21-20, 23-18)

Publikálva: 2014.11.09 Frissítve: 2014.11.09

Vereség az utolsó percben, és ezzel oda a veretlenség is. Kiegyensúlyozott erők kiegyenlített mérkőzésén a hajrában mutatott koncentráció döntött. A statisztika szerint is egyenrangú felek csatáját láthattuk. Talán csak a gólpasszok terén volt jobb a Bácska.

Négyen is tíz pontig, vagy affölé jutottak. Horváth 16, Bihari és Jakab 11-11, Wehner 10 pontot dobott.

– A csapat győzni akarása példaértékű volt. Ez azonban semmit sem ér, ha nem párosul 40 percig tartó koncentrációval. – értékelt Szarvas Gábor vezetőedző. – A mérkőzés folyamán volt háromszor másfél percnyi dekoncentráltságunk, amikor eldönthettük volna a mérkőzést, de helyette felhoztuk az ellenfelet. A végjátékban dobhattunk két büntetőt és két triplát a győzelemért, de ezúttal nem minket segítettek az égiek. Jó mérkőzés volt, gratulálok a Bajának a győzelemhez és nagyon büszke vagyok a csapatomra!