Farkas Johanna

Nem tudtuk borítani a papírformát

Publikálva: 2019.10.10 Frissítve: 2019.10.13 Kosárlabda női

A női kosárlabda NB I 3. fordulójában a TFSE-MTK Budapest a címvédő Sopron Basket ellen szenvedett 65-87-es vereséget.

TFSE-MTK Budapest–Sopron Basket 65-87 (20-14, 17-28, 16-28, 12-17)
Városmajor, 200 néző
Vezette: dr. Mészáros, Rácz, Oláh

TFSE-MTK Budapest: C. Jenkins 12/3, Bernáth 4, Kovács V. 4, Arszenics 9/3, A. Jenkins 19
Csere: Németh A. 2, Süle 8/6, Boros B., Miháczi 3, Angyal N., Herman 4, Kováts G.
Vezetőedző: Magyar Bianka

Sopron-Basket: January 10/9, Czukor 2, Crvendakics 17/6, Brooks 13, Krajisznyik 12
Csere: Fegyverneky 13, Határ 5, Varga A. 2, Dubei 10/6, Weninger 3/3, Varga K.
Vezetőedző: Gáspár Dávid

Az eredmény alakulása: 4. perc: 8–8; 7. p.: 14–11; 13. p.: 23–22; 18. p.: 33–36; 22. p.: 37–49; 27. p.: 45–60; 34. p.: 62–76; 38. p.: 63–85

Magyar Bianka:Nagyon büszke vagyok a játékosaimra, ugyanakkor sohasem lehetünk elégedettek. Tisztességgel felkészültünk a Sopron csapatából, és a lányok is mindent megtettek. Külön öröm számomra, hogy az összes játékosom pályára tudott lépni, és majdnem mindenki pontot is szerzett. A lehető legkiválóbb sorsolást kaptuk, ugyanis a tavalyi bajnokság két legjobb csapatával már játszhattunk. Törekszünk továbbra is az alázatosságra, ennek szellemében szeretnénk szombaton begyűjteni a második győzelmünket is.

Gáspár Dávid:Elsősorban szeretnék gratulálni a TFSE-nek, hiszen kemény, bátor, szervezett kosárlabdát játszottak. Saját játékunk terén a védekezésben láttam a legfőbb problémát az egész mérkőzés során. Dekoncentráltan kezdtünk, ami párosulva a TFSE jó játékával ezt a szoros félidei eredményt okozta. A második félidőre összekovácsolódott a csapatom, amit az eredmény is tükröz. A jövőben törekedni fogunk a jobb és hatékonyabb mérkőzéskezdetre.