Kosárlabda: Vereség a Győr ellen (GALÉRIA)

Publikálva: 2021.10.31 Frissítve: 2021.10.31 Kosárlabda női

A TFSE-MTK együttese kikapott a női NB I A csoportjának hetedik fordulójában.

A TFSE-MTK női kosárlabdacsapata a bajnokság hetedik fordulójában az UNI Győr MÉLY-ÚT együttesét fogadta. A vendégek kezdték jobban a találkozót, három percnyi játék után 6-2-re vezettek, ám a negyed végére fordítottunk, és 15-13-ös hazai előnynél ért véget az első periódus.

A második negyedben 16 pontot dobott az első öt percben a Győr, míg mi egyszer sem voltunk eredményesek, innentől kezdve pedig futhattunk az eredmény után. A félidő végén Király hárompontosának köszönhetően csupán négy pont volt a hátrányunk (33-37).

Sajnos a félidő után is picit beragadtunk, újra elhúzott a vendég alakulat, már 16 ponttal is vezetett a Győr, amit az utolsó tíz perc előtt 12-re sikerült lefaragnunk. A negyedik negyedet remekül kezdtük, Jenkins szerzett labdájának és ziccerének köszönhetően hét perccel a vége előtt már csak öt pont volt a hátrányunk. Ekkor Torok hármasával ismét meglépett a Győr, és a mérkőzés végéig állandósult a 8-10 pontos különbség, végül 75-65-ös vereséget szenvedtünk.

A legeredményesebb játékosunk Jatavia Tapley volt 18 ponttal, míg Chanise Jenkins 11, Dúl Panka 10 pontig jutott.