Kosárlabda: hazai vereség a BEAC ellen (GALÉRIA)

Publikálva: 2024.02.18 Frissítve: 2024.02.18 Kosárlabda női

Csak helyenként tudtuk megnehezíteni a vendégek dolgát.

Az MTK-TFSE női kosárlabdacsapata az amatőr NB I piros csoportjának 15. fordulójában a BEAC Újbuda gárdáját fogadta. A vendégek kezdték jobban a találkozót, a mieink támadójátéka nem igazán tudott érvényesülni, így az első tíz perc után 16-9-re a BEAC vezetett.

A második negyedben sem igazán változott a játék képe: ugyan kicsivel eredményesebbek voltunk támadásban, a vendégek ezt a negyedet is megnyerték, és a félidőre tovább nőtt a hátrányunk (23-39).

A nagyszünet után sikerült magasabb fokozatba kapcsolnunk: Vladár Róza vezérletével folyamatosan csökkentettük a lemaradást, és a záró etap előtt már csak nyolc ponttal vezetett a BEAC (47-55).

Ugyan a negyedik negyed elején hat pontra is felzárkóztunk, a BEAC zsinórban nyolc pontot szerzett, ezzel végleg megtörte az ellenállásunkat. Innen már nem volt visszaút, a hátrány folyamatosan nőtt, és végül 78-53-as vereséget szenvedtünk.