Atlétika
Nagy Marcell
Így zártuk a rövidpályás gyorskorcsolyázók országos bajnokságát.
Az elmúlt hétvégén a Gyakorló Jégcsarnokban rendezték a rövidpályás gyorskorcsolyázók felnőtt magyar bajnokságát. Az MTK Budapest 12 sportolót indított a versenyen.
A legjobb eredményt Bácskai Sára Luca érte el, aki 1000 méteren harmadik helyezést ért el, valamint összetettben is bronzérmet szerzett.
A férfiaknál Sziklási András 1500 méteren lett harmadik, az összetettben pedig hatodik.
A háromszoros EYOF-győztes Talabos Attila sajnos az első távot – a hétkörös tesztet – követően, korábbi sérülése miatt, biztonsági okokból feladta a versenyt. Szigeti Ádám betegség miatt nem tudott indulni.
Az összetett eredmények:
nők:
Bácskai Sára Luca: 3., Varga Regina Eszter: 7., Dobrán Flóra: 11., Dobrán Fanni: 13., Nagy Netti: 15.
férfiak:
Sziklási András: 6., Tiborcz Dániel: 8., Bontovics Balázs: 12., Talabos Attila: 13., Vajda Balázs: 14., Szász Attila: 15.
összetett B. férfiak:
Zsang Ju Jie Dominik: 1.