Kekezovity Anna

Idegenben nyert amatőr NB I-es női kosárlabdacsapatunk

Publikálva: 2021.01.17 Frissítve: 2021.01.17 Kosárlabda női

Remek hajrával sikerült megszereznünk a győzelmet.

Női kosárlabdacsapatunk az amatőr NB I 13. fordulójában a Baja otthonába látogatott. Jól kezdtük a mérkőzést, néhány ponttal a vendéglátók előtt jártunk, de a 7. percben 13-13 állt az eredményjelzőn. A negyed hajrájában elkapták a fonalat a hazaiak, így 10 perc után 27-18-ra vezettek.

A következő periódusban már 13 ponttal is vezetett a Baja, ám ekkor észbe kaptunk, szépen lassan megkezdtük a felzárkózást, és a félidőben már csak öt ponttal voltunk lemaradva.

A térfélcsere után is futottunk az eredmény után, de végig látótávolságban maradtunk, aminek a hajrában meg is lett az eredménye. Csapatunk a negyedik negyedben begyújtotta a rakétákat és néhány perc leforgása alatt 67-64-es hátrányból 77-69-es előnyt kovácsolt. Innentől kezdve már nem volt esélye a Bajának, és végül 84-76-os győzelmet arattunk.