Farkas Johanna

Tenisz: Babos Tímea az első körben kiesett

Publikálva: 2022.01.19 Frissítve: 2022.01.19 Tenisz

Sportolónk 2-0-s vereséggel búcsúzott a manacori tornától.

Babos Tímea a Spanyolországban ─ Manacor városában ─ zajló W25-ös ITF-tenisztorna első fordulójában január 19-én 10:00 órakor kezdte meg szereplését. Ellenfele a WTA világranglista 342. helyezettje, a spanyol Yvonne Cavalle-Reimers volt.

Az első szettet 6:4-re a hazainak számító teniszező nyerte. A második etapot is kiválóan indította Timi ellenfele, ugyanis 3:0-s előnyre tett szert. A mérkőzés a továbbiakban sem hozott kedvező fordulatot számunkra, hiszen növelte előnyét a spanyol, így 5:0-át követően már a győzelemért fogadhatta Timi adogatását. Végül Babos ugyan egy játszmát megnyert, de 6:1-re kikapott, ezzel búcsúzott a versenytől