Kajak-kenu
Korisánszky Dávid

Tenisz: győzelem a bemutatkozó mérkőzésen

Publikálva: 2022.01.03 Frissítve: 2022.01.03 Tenisz

Fucsovics Márton és társa, az amerikai Tommy Paul, győztes mérkőzéssel indította az Adelaide-ben zajló férfi keménypályás tenisztornát.

A páros küzdelmek első körében Fucsovics Márton és Tommy Paul párosa az olasz kettőssel, Lorenzo Musettivel és Gianluca Magerrel harcolt meg. Az 56 perces találkozón Fucsovics Mártonék bizonyultak jobbnak két szettben, 6:3, 6:2 arányban győzték le ellenfeleiket.

Ezzel továbbjutottak a nyolcaddöntőbe, ahol az ötödik helyen kiemelt Matthew Ebden, John-Patrick Smith ausztrál párossal találkoznak, akik eddig még nem léptek pályára, hiszen erőnyerőként indították a tornát.

Teniszezőnk, Fucsovics Márton nem csupán párosban szerepel az Adelaide-ben tajló tornán, hanem egyesben is, ahol a fehérorosz Jegor Geraszimov ellen kezdi meg a versenyzést.

ATP 250-ES TORNA, ADELAIDE (521 000 dollár, kemény)