Röplabda: az UTE ellen folytatjuk idegenben

Publikálva: 2023.04.03 Frissítve: 2023.04.02 Röplabda

A rájátszás 5-8. pozíciójáért fővárosi rangadókon veszünk részt.

A negyeddöntős párharcot a Vasas Óbuda nyerte 3-0-ra, így a mieink az 5-8. hely között folytatják a rájátszás küzdelmeit. Ellenfelünk pedig a szintén fővárosi UTE csapata lesz, akik a Szent Benedek RA ellen veszítették el a negyeddöntő meccseiket, összesítésben szintén 3-0-ra bizonyultak jobbnak a balatonfürediek.

A mieink április 8-án kezdenek az újpesti gárda ellen, és szintén három nyert mérkőzésig tart az összecsapás, így akár öt találkozóra is sor kerülhet. Abban biztosak lehetünk, hogy nagy harc lesz a felek között, hogy ezután a kör után az 5-6. helyért folytathassák a küzdelmeket.

Az UTE elleni mérkőzések időpontjai:

Első mérkőzés: UTE‒MTK Budapest 2023. április 8. 19:00

Második mérkőzés: MTK Budapest‒UTE 2023. április 12. 19:45

Harmadik mérkőzés: UTE‒MTK Budapest 2023. április 16. 19:00

Amennyiben szükséges, akkor a negyedik találkozó április 20-án 17:30 órától lesz hazai pályán, illetve az ötödik mérkőzés időpontja április 24. 18:00 órától lesz az UTE otthonában.