Keresés

Zavára emlékezünk

Publikálva: 2018.09.10 Frissítve: 2018.09.15 Labdarúgás

Szeptember 10-én ünnepelné 44. születésnapját Zavadszky Gábor.

Zavadszky Gábor négy éven keresztül erősítette klubunkat, 98 mérkőzésen 20 gólt szerzett kék-fehérben. Kihagyhatatlan tagja volt a 2002/2003-as szezonban bajnoki címet szerző együttesnek, amely az utolsó fordulóban az Újpest legyőzésével ért fel a csúcsra.

A Hungária körútról az FTC-be, majd onnan Ciprusra vezetett az útja. Zava 2006 januárjában, tüdőembólia következtében hunyt el, hátrahagyva feleségét, Mónikát, illetve ikerfiait, Rolandot és Norbertet.

Zava kedvességével és örök mosolyával azonnal belopta magát mindenki szívébe, emlékét örökre megőrizzük. Klubunk sportolói, dolgozói és szurkolói minden év decemberében labdarúgótornával emlékeznek fiatalon elhunyt játékosunkra. 

MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!