Gálfi Dalma

Vereség a Vác ellen

Publikálva: 2017.09.14 Frissítve: 2017.09.14 Labdarúgás

Nincs miért szégyenkezni.

Az MTK Budapest 2010-es csapata súlyos vereséget szenvedett a Vác ellen, de semmi szégyellnivalót nem érezhetünk emiatt, mert a lelkünket kitettük a pályára, és a maximumot nyújtottuk a játék minden elemében. Az eredmény ellenére talán ilyen jó 25-30 percet még nem láthattunk MTK-s korosztályos csapattól. Az első félidő az általunk irányított élvezetes, dinamikus, bátor támadójátékunkról és a balszerencsés befejezéseinkről szólt, hiszen négy kapufát is rúgtunk, ellenfelünk azonban pontos kontrából vezetést szerzett.

A mérkőzés további szakaszában a fáradtság miatt, nem tudtuk tartani a lépést ellenfelünkkel, hiszen a szombati utazás és mérkőzések sokat kivettek belőlünk, ráadásuk csak egy cserénk volt.

Összeállítás: Sárdi/Dénes - Orji – Pernyész, Lakakisz – Érsek

MTK 2010 – Váci VLSE 2009 „A” 0-5 (0-1)