Szoros meccs, rengeteg tanulsággal (VIDEÓ)

Publikálva: 2019.07.31 Frissítve: 2019.07.31 Kézilabda

Székesfehérváron játszotta második felkészülési mérkőzését női kézilabdacsapatunk.

Alba Fehérvár KC–MTK Budapest 30-27 (14-12)

MTK Budapest: Suba, Sági – Dávid-Azari 2, Juhász E. 2, Horváth D. 1, Mihálffy 4, Tóth E. 3 (1), Pál 1, Kovács G., Dakos 5, Zsiborás 1, Gerháth 3, Fekete B. 3, Sallai 2

Kézilabdacsapatunk kedd délután Székesfehérváron lépett pályára, felkészülési mérkőzésen. Sziráki Boglárka betegség, Győri Barbara sérülés miatt nem tudta vállalni a játékot.

Golovin Vlagyimir együttese nem kezdte rosszul a találkozót, az első félidő közepén már 7-3-ra is vezetett, ám a folytatásban sebességet váltott a házigazda, és ledolgozta a hátrányát. Sőt, a szünetben már két gól volt a Fehérvár előnye (14-12).
A második játékrész derekán az FKC öt gólra növelte előnyét, és bár a mieink nagyot hajráztak, a mérkőzés 30-27-es hazai győzelemmel ért véget.

Folytatás augusztus 2-án, pénteken az Audi Arénában.

Golovin Vlagyimir:Ez volt az első igazi edzőmeccsünk, hogy nem az FTC-vel közösen léptünk pályára. Szerettem volna felmérni, hogy hol tartunk, miben kell javulnunk: fizikálisan rendben vagyunk, alakulunk, védekezésben és támadásban még bőven van hova fejlődnünk.