Nemes Rita

Sötétbe borult az Elektromos Csarnok (GALÉRIA)

Publikálva: 2018.04.26 Frissítve: 2018.04.26 Kézilabda

Félbeszakadt a Fehérvár elleni meccsünk, csütörtökön játsszuk újra.

A K&H női kézilabdaliga 22. fordulójában csapatunk az Alba Fehérvár KC-t látta vendégül az Elektromos Csarnokban.

A mérkőzést mi kezdtük jobban, öt perc után már kettővel vezettünk (3-1). Az első félidő derekához közeledve aztán felzárkózott, sőt, 5-6-nál már a vezetést is átvette a vendégcsapat.

Igen ám, de ekkor sötétbe borult az egész csarnok, így a játékvezetői kettős félbeszakította a mérkőzést. Az Elektromos Művek tájékoztatása szerint a probléma nem csak a sporttelepet érintette, a XIII. kerület nagy része hasonlóképpen járt. Mivel a hibát egyhamar nem tudták elhárítani az illetékesek, így a mérkőzést végül 2018. április 26-án, csütörtökön 18 órától játsszuk újra, 0-0-ás állásról.