Diósi-Moravcsik Angéla

Rangadó következik

Publikálva: 2019.09.05 Frissítve: 2019.09.05 Kézilabda

A EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE látogat a Népfürdő utcába.

A K&H liga 2. fordulójában csapatunk a EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSÉ-t látja vendégül az Elektromos-csarnokban.

Horváth Roland tanítványai a nyitófordulóban 29-27-es vereséget szenvedtek hazai pályán a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia ellen.

A mieink legutóbb kedden léptek pályára, az Elek Gyula Arénában: remek első félidőt követően elfogytunk a másodikra, így 36-22-es vereséget szenvedtünk.

A sok kapott gól ellenére elégedett voltam az első félidei védekezésünkkel, sokkal jobb volt, mint a Vác ellen. Erre mindenképpen szükségünk lesz szombaton is – árulta el Golovin Vlagyimir. – Ugyanolyan aggresszívan kell majd játszanunk, mint a Fradi ellen.

A szombati találkozón Altmár Kristóf és Horváth Márton fújja a sípot, a hivatalos személyek Bakos Albert és Bába Sándor lesznek.

2019. szeptember 7. 18:00 MTK Budapest–EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE (K&H liga, 2. forduló); Elektromos-csarnok