Jankovics Dániel

Pénteki sikerek a Kölyökligában

Publikálva: 2017.05.13 Frissítve: 2017.05.13 Labdarúgás

2007-es és 2008-as együttesünk is kitett magáért.

Első találkozóját megnyerhette volna Balogh – Barkóczi, Porkoláb – Ottucsák, Galaschek, Simon – Hughes (csereként: Henn, László) összetételű csapatunk, de nem sikerült a hálóba gyömöszölni a labdát, így maradt a gól nélküli eldöntetlen. A második mérkőzést végig uraltuk. A harmadik meccsen nyújtott teljesítményére nagyon büszke lehet a gárda: 0-3-ról felállva szereztünk 6(!) gólt, kifejezetten erős ellenféllel szemben. Ismét a Simon-Ottucsák duó érdemel kiemelést, akik megállíthatatlanul játszottak, de az egész csapat nagyot futballozott, főleg a 6. félidőben! A 2008-as fiúk teljesítményéhez innen is gratulálunk, ez is egy nagyon szép MTK-s délután volt! Jövő héten a legnehezebbnek ígérkező fordulóval zárjuk az eddig kiváló Kölyökliga szereplésünket Jászberényben.

MTK Budapest 2007 – Gloriett 2006 0-0
MTK Budapest 2007 – Gyöngyösi AK 2006 6-0 G.: Simon Benedek (3), Hughes Bence (2), Barkóczi Barnabás
MTK Budapest 2007 – Gödöllő 2006 6-3 G.: Ottucsák György (3), Simon Benedek (2), László Dominik

Fantasztikus teljesítmény!
Az egy évvel idősebbeknek kiírt Kölyökliga bajnokság felsőházában 9 pontot tudott gyűjteni a három fölényes győzelmének köszönhetően a Lakatos – Konkoly, Galba – Adi, Zubor, Varga M – Járvás (Vancsura, Varga Z) összeállítású csapatunk. A 90 perc játékidő alatt rúgott 30 gól pedig jól mutatja, hogy nem hiába tudott villámmeccseken is tornákat nyerni ez a csapat.

MTK Budapest 2008 – Gloriett 2007 8-2 G.: Adi Bence (4), Járvás Zsolt (2), Zubor Ádám, Varga Márton
MTK Budapest 2008 – Gyöngyös 2007 9-0 G.: Járvás Zsolt (4), Zubor Ádám (3), Adi Bence, Galba Zsombor
MTK Budapest 2008 – Gödöllő 2007 3-1 G.: Adi Bence (2), Varga Márton