Sterck Laura

Parádés MTK-s gól az U16-os válogatottban

Publikálva: 2018.09.19 Frissítve: 2018.09.20 Labdarúgás

Öt tehetségünk is pályára lépett az U16-os válogatottban.

A magyar U16-os válogatott kedden délután Nagykanizsán mérte össze tudását felkészülési mérkőzésen a szlovénokkal, a meccsen fiataljaink főszerepbe kerültek.

Csinger Márk, Helembai Márk és Kovács Mátyás is kezdő volt. Egy félidőt követően 1-0-ra vezettünk, amit később növelni tudtunk. A második félidő elején dőlt el végleg a meccs: Helembai Márk baloldali védőként szerzett labdát a saját térfelén, végigrobogott a pályán, közben négy védőt is sikerült leráznia, végül a kifutó kapus fölött a hálóba emelt (3-0) - parádés találat volt. A meccs végül 3-1-el zárult.

Csinger és Helembai (fotó: www.zaol.hu) végig a pályán voltak, Kovács M. 73 percet játszott, míg Farkas Botond és Bakos Zsombor az 57. percben állt be csereként.

Csütörtökön ismét megmérkőzünk Szlovéniával, ezúttal Gornja Ragdonában.