Hírek

Ökölvívás 2022.11.07 Ökölvívás: arany- és ezüstérmet szereztünk az országos bajnokság zárónapján (VIDEÓ)

Ökölvívás: arany- és ezüstérmet szereztünk az országos bajnokság zárónapján (VIDEÓ) Tóth Nikolett és Jakab Lorenzo is rászolgált az éremre a korosztályos országos bajnokságon.

Ökölvívás 2022.08.05 Ökölvívás: három arany- és egy ezüstéremmel zártuk a XIV. Ostrom Kupát

Ökölvívás: három arany- és egy ezüstéremmel zártuk a XIV. Ostrom Kupát Öt sportolónk vett részt a kőszegi nemzetközi versenyen.

Ökölvívás 2022.07.18 Ökölvívás: háromból három siker (VIDEÓ)

Ökölvívás: háromból három siker (VIDEÓ) Kitűnően szerepeltek ökölvívóink az üllői versenyen.

Ökölvívás 2022.06.10 Ökölvívás: Jakab Lorenzo aranyérmet szerzett

Ökölvívás: Jakab Lorenzo aranyérmet szerzett A 71. Bornemissza Gergely emlékversenyen, a +80 kg-os súlycsoport döntőjében az MTK Budapest ökölvívója döntő fölénnyel nyert az első menetben.

Ökölvívás 2022.06.08 Ökölvívás: Jakab Lorenzo győzelemmel kezdett

Ökölvívás: Jakab Lorenzo győzelemmel kezdett Remekül indult az egri ökölvívóverseny.

Ökölvívás 2022.06.05 Ökölvívás: Boldog születésnapot, Géza!

Ökölvívás: Boldog születésnapot, Géza! Rózsa Mihály köszöntötte mesteredzőnket, Drexler Gézát.

Ökölvívás 2022.05.21 Ökölvívás: bemutatóedzést tartottunk a kalocsai nevelőintézetben

Ökölvívás: bemutatóedzést tartottunk a kalocsai nevelőintézetben Kalocsán jártunk, az EMMI által felügyelt speciális gyermekotthonban.

Ökölvívás 2022.03.13 Ökölvívás: tradicionális küzdelmek szereplői voltunk

Ökölvívás: tradicionális küzdelmek szereplői voltunk Az Énekes István Emlékverseny keretein belül szállt ringbe két sportolónk.

Ökölvívás 2022.02.28 Ökölvívás: szép volt fiúk!

Ökölvívás: szép volt fiúk! Az MTK Budapest ökölvívó-szakosztálya, négy versenyzővel vett részt a Madárfészek Akadémián rendezett I. Kóczián-kupán.

Ökölvívás 2022.02.07 Ökölvívás: elégedettek lehetünk a szombati teljesítményekkel

Ökölvívás: elégedettek lehetünk a szombati teljesítményekkel Február 5-én sportolóink az IX. Egri Küzdelmi Napon szerepeltek.