Fekete Bozsana

MTK-dupla az U17-es válogatottban

Publikálva: 2018.08.08 Frissítve: 2018.08.11 Labdarúgás

Zuigéber Ákos két gólt szerzett az U17-es válogatottban. Balogh Botond büntetőt harcolt ki.

A Telki Kupa harmadik játéknapján a magyar U17-es válogatott kétszer is hátrányba került a walesiek ellen, de Zuigéber Ákos révén mindkétszer egyenlítettünk, így 2-2-vel zárult a találkozó.

A mieink a horvátok elleni 0-2 és a csehek elleni 0-0 után elveszítették az esélyüket az első két hely valamelyikének megszerzésére a négycsapatos Telki Kupán - írta előzetesében az mlsz.hu.

Wales ellen fiataljaink nyújtották a legjobb teljesítményt. Hátrányba kerültünk ugyan, de  a játékrész közepére sikerült feljavulnunk, és a félidő derekán megszereztük az egyenlítő gólt is: védőnket, Balogh Botondot vágták fel a 16-oson belül, a megítélt büntetőből Zuigeber Ákos a bal alsó sarokba lőtt (1-1).

Később újra vezettek a vendégek, ám az 59. percben szép góllal egyenlítettünk, Zuigéber Ákos a balösszekötő helyéről, a 16-os sarkának közeléből tekert a bal felső sarokba (2-2).

Ez is lett a vége, 2-2-vel zárult a meccs.

Balogh Botond, Kata Mihály és Zuigeber Ákos is végigjátszotta a meccset.