MTK Budapest II-Füzesgyarmati SK 1-1 (0-0) (GALÉRIA)

Publikálva: 2018.04.23 Frissítve: 2018.04.22 Labdarúgás

Az utolsó másodpercekben vesztettünk két pontot.

MTK Budapest II.Füzesgyarmati SK 1-1 (0-0)

Vezette: Görög Márió, segítői: Bede Tamás, Bati Norbert.

Csepeli Stadion, 80 néző.

MTK Budapest II: Fadgyas Szekeres, Sziklási, Nagy Zs., Deutsch Varju, Mezei Nagy M., Schrammel, Lamperth Tóth Z.

Kispad: Varga, Adorján, Gréczi, Kisari.

Csere: Tóth helyett Kisari (46. perc), Mezei helyett Gréczi (46. perc), Lamperth helyett Adorján (59. perc)

Sárga lap: Schrammel (80. perc)

Gólszerző: Kisari (85. perc)

Füzesgyarmati SK: Florin, Sorin, Nagy S. Kis, Varga, Styecz, Villand, Bajnók, Bogdan-Florin, Pataki, Vince.

Kispad: Sipos, Zádori, Lukács, Kőrösi, Zádori, Hajdu, Urbán.

Csere: Kis helyett Urbán (59. perc), Sorin helyett Sipos (64. perc), Nagy S. helyett Zádori (87. perc)

Sárga lap: Vincze (51. perc)

Gólszerző: Bogdan-Florin (92. perc)

Napsütéses időjárás várta a csapatokat a csepeli stadionban, ahol második csapatunk a Füzesgyarmatot fogadta. Kezdőnkben két olyan játékos kapott helyet, akik előző nap az U19-es csapatban szerepeltek, a kispadon pedig kapusunkat leszámítva mindenki „egy félidős” játékos volt.

Az első percektől kezdve két tompa csapat nézett farkasszemet egymással, a játék képe pedig ennek megfelelően alakult. Kisebb mezőnyfölénybe kerültünk,  de erre ellenfelünk előrevágott labdákból próbált reagálni. A lehetőségek zöme előttünk adódott, Schrammel, Tóth, Lamperth és Varju próbálkozott legtöbbször, de az első játékrészben nem tudtuk bevenni a békésiek kapuját.

A szünetben kettőt cseréltünk, Mezei és Tóth helyett Gréczi és Kisari kapott lehetőséget. Ellenfelünk kihasználta, hogy csapatunk elfáradt, és fokozatosan egyre nagyobb nyomás alá helyezett minket, ezzel viszont gyors játékosaink kontrákat vezethettek, ebből szereztük meg a vezetést is. Gréczi futtot el a jobb szélen, középen érkezett Kisari, aki tökéletes ütemben kapta a labdát, és lőtt a bal felsőbe.

Az utolsó percekben mindent egy lapra tett fel a Füzesgyarmat, ennek következtében az utolsó másodpercekben szögletet követően egyenlíteni tudtak, így osztoztunk a pontokon.

Pölöskei Gábor így értékelte a látottakat: – Bosszantó, másodszor történik velünk, hogy kezünkben van a mérkőzés, és az utolsó percekben nem tudtunk koncentrálni, és kiengedtünk. Lényegében négy pontot vesztettünk az utolsó percekben. Sok a problémánk, kevesen vagyunk, az U19-es játékosaink fokozott terhelést kapnak a saját hétközi meccseik miatt, így van, aki 7-8 nap alatt öt mérkőzésen szerepel, ez irreálisan sok.