Keresés

Ha szerda, akkor Gödöllő (GALÉRIA)

Publikálva: 2019.07.04 Frissítve: 2019.07.04 Atlétika

Klubunk rúd- és távolugrói a GEAC otthonában bizonyították rátermettségüket.

A GEAC otthonában rendezett Ugrónapon versenyeztek klubunk atlétái szerda délután. A felnőtt női rúdugrás mezőnyében 8 versenyző képviselte az MTK Budapestet: Szabó Diana 4.10-es idei legjobbjával az élen végzett, míg Hornácsik Gréta (3.80), Kováts Fanni (3.70) és Rákos Bettina (3.40) megjavította, Nonn Eszter (3.40) pedig beállította egyéni legjobbját.

Férfi rúdugrásban Nagy Marcell 4.50-es eredménnyel holtversenyben a 4. helyen végzett. A számot Simonváros Csanád (GEAC) nyerte 5.11-es, idei legjobbjával.

Fiú távolugrásban szintén volt ok az örömre: az egyaránt 13 éves Sárga Milán (3.81) és László Gergő (3.67) is megdöntötte egyéni csúcsát, ezzel pedig az újoncok mezőnyében a hatodik, illetve a hetedik helyen végzett.

Eredmények.

MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!