Publikálva: 2019.08.24 Frissítve: 2019.08.23 Kézilabda

Magabiztos győzelemmel zártuk a felkészülési meccsek sorát.

MTK Budapest–Eszterházy SC 32-21 (17-10)
Elektromos-csarnok

MTK Budapest: Suba – Dávid-Azari 6, Dakos 3, Mihálffy, Szabados, Tóth E. 5 (3), Fekete B. 4
Csere: Sági (kapus), Gerháth 4, Pál T. 4 (1), Zsiborás, Sallai 2, Juhász E. 3, Horváth D. 1, Sziráki

Hétméteresek: 4/4, ill. 3/2
Kiállítások: 10, ill. 10 perc

Péntek délután az Eszterházy SC ellen játszotta utolsó felkészülési mérkőzését női kézilabdacsapatunk.

Az első pár perc kiegyenlített játékot hozott, aztán az Eger megmutatta, nem szabad fél vállról venni: Debre Viktor tanítványai a 7. percben átvették a vezetést (3-4). A mieink szerencsére jól reagáltak, olyannyira, hogy a szünetben már hét gól volt a fórunk (17-10).

A második játékrészt is remekül kezdtük, a 33. percben már tíz gól volt a különbség (21-11). Ezt a kilenc-tíz gólos előnyt őriztük egészen a hajráig, és biztos győzelemmel tudtuk le a bajnoki főpróbát (32-21).

Csapatunk augusztus 31-én a Váci NKSE otthonában kezdi meg a K&H liga küzdelmeit.

Golovin Vlagyimir:Ez volt az utolsó meccsünk, nyertünk, ez az önbizalom szempontjából fontos. A játékban még sok mindenen javítani kell, az ezúttal is elég hullámzó volt.