Keresés

Fantasztikus hétvége

Publikálva: 2019.08.12 Frissítve: 2019.08.12 Kajak-kenu

Kiváló szereplés Sukorón.

Szenzációs hétvégét zárt kajak-kenu szakosztályunk a serdülő, ifi és U23-as magyar bajnokságon. Összesen 9 arany-, 10 ezüst- és négy bronzérmet szereztünk, ezzel a  78 egyesületből az 5. helyen zártunk az éremtáblázaton.

Egyesületünkből három versenyző hat-hét számban állhat majd rajthoz az ORV-n Pozsonyban szeptember közepén. (A végső elnökségi döntés még nem született meg.)

Az idei év nemzetközi versenyei és az országos bajnokság alapján válogatott versenyzőnk lesz a következő évben:

Sólyom Dóra
Potoniec Zsófi
Gecse Márton
Varga Dominik
Moldován Milán
Panyik Zsombor
Simon Zsombor
Somogyi Zsombor
Gábor Netta
Szendy Maximilián

A kölyökválogatottba Lengyel Lili, Gazdag Marcell és Kollek Máté kerül be, rajtuk kívül még öt fő lehet kerettag: Somogyi Szilvi, Fodor Nicholas, Kállai Róbert Gida, Balogh Gergő és Kaszás Klaudia.

Íme, a hétvégi magyar bajnokságon gyűjtött érmek teljes listája:

Aranyérmek

Simon Zsombor Bálint

Somogyi Zsombor

C2 Férfi Serdülő U16. 500m 01:55.356

Moldován Milán

Kállai Róbert Gida

C2 Férfi U23 500m 01:46.048

Fodor Nicholas

Varga Márton

Tarsoly Bence Kende

Kopányi Noel Rajmund

C4 Vegyes Ifjúsági U17-U18 1000 m 03:45.038

Kállai Róbert Gida

Moldován Milán

Bucsi Bence

Kovács Máté András

C4 Vegyes U23 500 m 01:38.690

Panyik Zsombor

K1 Férfi Serdülő U15 1000m 03:46.272

Panyik Zsombor

K1 Férfi Serdülő U15 2000 m 08:51.477

Panyik Zsombor

K1 Férfi Serdülő U15 500m 01:45.438

Szendy Maximilián

Balogh Gergely

K2 Férfi Ifjúsági U17-U18 500 m 01:31.959

Bakó Olga

Sólyom Dóra

Biben Karina Klaudia

Szendy Lilla Katalin

K4 Női U23 500m 01:37.629

Ezüstérmek

Simon Zsombor Bálint

C1 Férfi Serdülő U16 2000 m 12:18.688

Simon Zsombor Bálint

Somogyi Zsombor

C2 Férfi Serdülő U16. 1000m 03:59.167

Moldován Milán

Kállai Róbert Gida

C2 Férfi U23 200 m 00:40.036

Gábor Netta

K1 Női U23 200m 00:41.966

Sólyom Dóra

K1 Női U23 500m 01:52.788

Marosfalvi Maxim

Panyik Zsombor

K2 Férfi Serdülő U15. 500m 01:39.709

Balogh Gergely

Spiesz Levente

Szendy Maximilián

Vajda Bence Ferenc

K4 Férfi Ifjúsági U17-U18. 500m 01:26.649

Pálfi Máté

Luczó Bence

Györgyjakab Máté

Varga Dominik

K4 Férfi U23 1000m 03:02.563

Luczó Bence

Varga Dominik

Pálfi Máté

Györgyjakab Máté

K4 Férfi U23 500m 01:23.955

Fekete Zsófia

Takács Anna

Sárospataki Lilla

Berente Zsófia

K4 Női Serdülő U15-U16. 500m 01:46.059

Bronzérmek

Simon Zsombor Bálint

C1 Férfi Serdülő U16. 200m 00:47.143

Kállai Róbert Gida

C1 Férfi U23 200m 00:42.802

Rácz Nikolett

Kaszás Klaudia Kata

C2 Női U23 200m 00:50.794

Rácz Nikolett

Kaszás Klaudia Kata

C2 Női U23 500m 02:19.774

MTK Hírlevél

Ne maradjon le egy eseményről sem!
Iratkozzon fel ingyenes hírlevelünkre:

Csatlakozz RSS csatornáinkhoz és értesülj azonnal a legújabb hírekről, érdekességekről egy gombnyomásra!