Publikálva: 2018.11.15 Frissítve: 2018.11.15 Kézilabda

A hazai szurkolók voltak a szerdai kupameccs legjobbjai.

MTK Budapest–Kisvárda Master Good SE 28-34 (13-20)

MTK Budapest: Lajtos, Győri, Fritz – Slakta 1, Karnik 4, Tóth E. 6 (1), Dakos 3, Termány 5, Stranigg 1, Kovács G. 1, Mihálffy 1, Bánfai 3, Fekete B. 3, Erdélyi

Kisvárdai KC: Pásztor, Kordowiecka – Benko 4 (1), De Araujo 2, Rebicova, Milosevics 3, Tomkovics, Klikovac, Orbán A. 3, Radojevics 5 (2), Guialo 2, Milanovics 4, Hakunova 6, Dragut 5
Vezetőedző: Vlatko Djonovics

Kiállítások: 6, ill. 8 perc
Hétméteresek: 2/1, ill. 3/3
A mérkőzés alakulása: 5. perc: 3-3; 11. p.: 4-8; 17. p.: 7-13; 24. p.: 10-17; 36. p.: 14-24; 45. p.: 19-27; 51. p.: 23-29

A női kézilabda Magyar Kupa 4. fordulójában a Kisvárda Master Good SE látogatott az Elektromos Csarnokba. A vendégek erejét jól mutatja, hogy 9 fordulót követően az 5. helyen állnak a K&H ligában, még úgy is, hogy eggyel kevesebb meccset játszottak az első négy helyezettnél.

Mindössze 3-3-ig tudtuk tartani a lépést a légiósokkal teletűzdelt Kisvárdával: amikor Golovin Vlagyimir a 11. percben időt kért, már 4-8-at mutatott az eredményjelző. Sajnos ezt követően sem tudtuk rendezni sorainkat, elsősorban a védekezésünk hagyott kívánnivalót maga után, így a szünetben már hét gól volt a vendégek előnye (13-20).

A második félidőben sem változott döntően a játék képe, a 36. percben már tízgólosra nőtt a Kisvárda fórja. A mérkőzésre kilátogató szurkolók még ekkor is fáradhatatlanul biztatták mieinket, és talán épp ennek köszönhetően, a folytatásban javulni látszott a játékunk, és a hajrában faragni tudtunk hátrányunkból. A vendégek győzelme azonban egy percig sem forgott veszélyben, így végül Vlatko Djonovics tanítványai örülhettek a továbbjutásnak (28-34).

Nincs azonban idő a búslakodásra, vasárnap már a Vácot fogadjuk a K&H ligában.