dr. Nguyen Anasztázia

1v1-es játékosunk izgalmas hétvégén van túl

Publikálva: 2020.03.09 Frissítve: 2020.03.09 eSport

Majoros Krisz NGES mérkőzéseiből mindössze egyet tudott lejátszani. Lionel Messit „pickelt” az Ultimate Team csapatába, mégsem tarthatta meg.

Majorosi Krisz az NGES negyedik fordulójában – amely a 10-12. mérkőzést jelenti – mindössze egy találkozót tudott lejátszani, önhibáján kívül. Egyik ellenfelével csatlakozási problémák akadtak, ennek következtében nem tudtak egymáshoz belépni a meccs elindításához. A másik találkozót halasztaniuk kellett jövő hétre.
Harmadik meccsét viszont sikerült megnyernie, úgyhogy folytathatja a hajszát az első helyért.

Sok sikert!

Weekend Leagueben a 30 mérkőzésből 25 győzelemmel zárt, amellyel sikerült elérnie az Elit 2-es rankot.
A 24 elért winért járó különleges csomagából Lionel Messi Fut Champions verziójú lapját kapta. Apró bökkenő, hogy Krisz Messi ennek a változatát már november derekán „kipickelte”, amikor az argentin a hét csapatának tagja volt. Ezek a lapok pedig eladhatatlanok, úgyhogy Krisz kénytelen volt „gyorseladásban” megválni játékosától.