Keresés

Hírek

Kosárlabda 2017.10.26 Kettős győzelem a Vasas Akadémia ellen

Kettős győzelem a Vasas Akadémia ellen Szép sikert aratott az MTK Törökbálint szerdán, amikor előbb az U20-as mérkőzésen, majd a felnőtt találkozón győzte le a Vasas Akadémiát.

Labdarúgás 2017.10.26 Iváncsa KSE - MTK Budapest (VIDEÓ)

Iváncsa KSE - MTK Budapest (VIDEÓ) Ez történt a Magyar Kupa 8. fordulójában

Tenisz 2017.10.26 Varázslatos győzelem a WTA világbajnokságon

Varázslatos győzelem a WTA világbajnokságon Babos Tímea és Andrea Hlavácková a szlovén Andreja Klepac és a spanyol María José Martínez Sánchez kettőse ellen lépett pályára a szingapúri WTA világbajnokság páros versenyének negyeddöntőjében. Az MTK Budapest versenyzője és cseh partnere két szoros játszmában győzte le ellenfelét.

Sándor Károly Akadémia 2017.10.26 Gólzápor a kicsiknél

Gólzápor a kicsiknél Az MFS-korosztályok sok gólt lőttek a héten, az eredmény viszont felemás lett.

Labdarúgás 2017.10.26 A „visszatérők” értékeltek

A „visszatérők” értékeltek Palincsár Martin és Bayer Bence beszélt a Diósgyőr elleni sikerről.

Ritmikus gimnasztika 2017.10.25 Deutsch-Lazsányi Erika és Kis Alexandra a Reggeli Startban (VIDEÓ)

Deutsch-Lazsányi Erika és Kis Alexandra a Reggeli Startban (VIDEÓ) Az MTK Budapest Kis Alexandra, Pigniczki Fanni, Juhász Anna összeállítású csapata 7. helyen végzett a Japánban megrendezett AEON-kupán, ami a sportág nem hivatalos klubvilágbajnoksága. Deutsch-Lazsányi Erika, az MTK szakosztályelnöke és Kiss Alexandra ritmikus gimnasztikázó volt a Digi Sport napindító műsorának vendége.

Labdarúgás 2017.10.25 Megvan a továbbjutás (GALÉRIA)

Megvan a továbbjutás (GALÉRIA) Hősiesen küzdött, de nem okozott gondot az Iváncsa.

Labdarúgás 2017.10.25 Élő közvetítés

Élő közvetítés 2017.10.25 13:30 Iváncsa KSE - MTK Budapest Magyar Kupa mérkőzés.

Sándor Károly Akadémia 2017.10.25 Tanulságos hétvége

Tanulságos hétvége A Népligetbe látogatott az U15 és az U14.

Labdarúgás 2017.10.25 Gera Dániel a legjobb lézerharcos

Gera Dániel a legjobb lézerharcos Duplázó csatárunk véleménye a Soproni VSE elleni mérkőzés után.

« Előző oldal 56789101112131415 Következő oldal »