Keresés
0-3
(0-1)
Utolsó 20 Mind Gólok Kiemelt helyzetek Lapok Cserék
Vége a mérkőzésnek 90+1' A harmadik gólt követően a játékvezető nem engedte tovább a játékot. Végeredmény: Kajrat Almati - MTK Budapest 0-3
Gól 90' Schäfer szerzett labdát a felezőnél, Torghellének passzolt, akitől visszajutott hozzá a labda, majd Korozmán elé emelt, aki a lehető legjobb döntést választotta, és átemelte a kapust, a berepülő védő nem tudott menteni. Kajrat Almati - MTK Budapest 0-3
Gól 88' Jakab szabadrúgásánál Torghelle maradt üresen, és zavartalanul bólintott a jobb alsóba. Kajrat Almati - MTK Budapest 0-2.
Gólhelyzet 83' Vass Ádám rövidre tartó lövését mentette szögletre a kapus.
Szabadrugás 80' Jakab Dávid szabadrúgása csattant a keresztlécen.
Csere 77' Gengeliczki is elhagyta a pályát, a helyét Nagy Barnabás vette át.
Gólhelyzet 75' Schäfer kapott tökéletes labdát, megpróbálta átemelni a kapust, aki könnyedén lehúzta a labdát.
Sárga lap 65' Takács Ronald kapott sárga lapot, hiába talált labdát.
Csere 61' Borbély helyett Vass Á., Vass P. helyett Takács, Katona helyett Jakab, Farkas helyett Szuhodovszki folytatja.
Gólhelyzet 57' Mutatós támadás végén ziccerben hibáztak a kazahok.
Sárga lap 57' Talabér kapott sárga lapot.
Sárga lap 50' Korozmán találta el a kapus lábát, sárga lapot kapott érte.
Elkezdődött a második félidő 46' Csapatunk kezdte a második játékrészt.
Csere 46' Félidei cserék: Talabér, Fadgyas, Baki, Schäfer, Korozmán, Torghelle be, Deutsch, Bese, Balogh, Kanta, Lencse, Hrepka le.
Vége az első félidőnek 45+2' Félidőben Lencse büntetőből szerzett találatával vezetünk az Andrej Arsavint és Elek Ákost csapatában tudó Kajrat Almati ellen. Félidőben: Kajrat Almati - MTK Budapest 0-1.
11-es gól 31' Lencse maga állt oda a büntetőhöz, és higgadtan a jobb alsóba gurított. Kajrat Almati - MTK Budapest 0-1.
Sárga lap 30' A kazahok kapusa kapott sárga lapot, miután Lencsét buktatta a büntetőterületen belül.
Sárga lap 28' Hrepka kapott sárga lapot, miután a kapus belerúgta a labdát, a játékvezető pedig úgy ítélte meg, hogy akadályozta a kirúgást.
Gólhelyzet 15' Az első 15 perc két komolyabb helyzetet hozott: előbb Bese ütötte ki az egyedül meginduló kazah csatár lövését, majd a Kajrat kapusa fogta Lencse bombáját.
Elkezdődött az első félidő 1' A Kajrat Almati kezdte a mérkőzést.
Infó 0' Viharos szél fogadta a csapatokat a pályán.
Viharos szél fogadta a csapatokat a pályán.
Összeállítás 0' A cserék listája: Fadgyas - Jakab, Baki, Talabér, Nagy B., Takács R., Vass Á., Schäfer, Szuhodovszki, Torghelle, Korozmán.
Összeállítás 0' Így kezdünk a Kajrat Almati ellen: Bese - Katona, Balogh, Gengeliczki, Deutsch - Vass P., Borbély, Kanta, Farkas - Hrepka, Lencse.