Keresés
1-1
(1-1)
Utolsó 20 Mind Gólok Kiemelt helyzetek Lapok Cserék
Vége a mérkőzésnek 90+2' Vége a mérkőzésnek. Tiszafüredi VSE - MTK Budapest II 1-1, Boros ill. Nagy Zsombor.
Lövés 90+1' Szögletet követő kipattanóból Varjú bombázott a kapu fölé.
Csere 84' Bozsó valtotta Pestit.
Csere 76' Újabb kényszerű csere, Schrammel nem tud lábra állni, helyette Lamperth a hajrában.
Csere 73' Palincsár helyett Varjú folytatja.
Csere 71' Benedek váltotta Bogárt.
Sárga lap 68' Bogar kapott sárgát korábbi faltjáért.
Lövés 58' Boros lőtt a kapu mellé.
Szabálytalanság 52' Palincsár tört be a tizenhatison belülre, ahol őt találta szabálytalannak a játékvezető a párharcban.
Elkezdődött a második félidő 46' A második félidőt a hazaiak kezdték.
Vége az első félidőnek 45+4' Hajtós, férfias, néhol agresszív mérkőzésen a felidőben döntetlennel vonulnak pihenőre a csapatok.
Gól 45+2' A félidő hosszabbításában Nagy Zsombor megszerezte az idei év első gólját. Tiszafüredi VSE - MTK Budapest II 1-1, Boros ill. Nagy Zs.
Sárga lap 45' Szabó Ádám kapott sárgát taktikai faultért.
Sárga lap 44' Pesti kapott sárgát, ollózás közben fejberúgta Forgácsot.
Csere 41' Szabó Dominikot kellett lecserélni, a játékos ütkötést követően maradt lent. Hiaba akart visszamenni, Pölöskei Gábor nem engedte. Helyére Tóth Zoltán érkezett.
Gólhelyzet 37' Szerencsi lövését védte Gerhát.
Sárga lap 25' Papp Nándor kapott sárga lapot.
Szabálytalanság 24' Sebe Attila fejelte le Szerencsit, a játélvezető semmit nem ítélt.
Lövés 21' Pesti lövése szállt a kapu főlé.
Kapura lövés / veszélyes helyzet 18' Forgács lőtt éles szögből, a kapus védett
Lövés 15' Ismét Boros veszélyeztetett, de nem talált kaput.
Lövés 10' Szerencsi távoli lövése kerülte el a kaput.
Gól 4' Megszerezte a vezetést a Tiszafüred, a gólszerző Boros János. Tiszafüredi VSE - MTK Budapest II 1-0.
Elkezdődött az első félidő 1' Az MTK kezdte a mérkőzést.
Infó 0' Pályán a csapatok, perceken belül kezdődik a mérkőzés.
Pályán a csapatok, perceken belül kezdődik a mérkőzés.
Infó 0' A cserék már a padon, a kezdőjátékosok pedig a kijáróban várnak.
A cserék már a padon, a kezdőjátékosok pedig a kijáróban várnak.
Infó 0' Javában zajlik a bemelegítés, készülnek a meccsre a játékosok.
Javában zajlik a bemelegítés, készülnek a meccsre a játékosok.
Összeállítás 0' Az MTK Budapest II csapata: Demjén - Nagy M., Nagy Zs., Sziklási, Forgács - Szabó Á., Palincsár - Schrammel, Szuhodovszki, Szabó D. - Szerencsi. Kispad: Varga, Kisari, Szekeres, Varju, Tóth Z., Lamperth. Vezetőedző: Pölöskei Gábor.
Összeállítás 0' A hazaiak összeállítása: Vincze, Szövetes, Bogár, Tóth T., Papp, Székely, Pesti, Boros, Sebe, Gerhát. Cserék: Szalánczi, Szívós, Bozsó, Benedek, Farkas. Vezetőedző: Csillag László.
Infó 0' A mérkőzés játékvezetője Szigetvári Márk, segítői Szarvas László és Kurinka Béla.
A feltételeknek nincs megfelelő esemény!